Дитяче ортопедичне взуття в Києві купити з доставкою від виробника

Як вибрати дитині взуття

Немає нічого більш природного для молодих батьків, ніж цілувати м'які рожеві п'ятки малюка. І навіть якщо у дитини є якісь проблеми з ніжками, вони не помітні на першому році життя, до того, як він не стане робити свої перші кроки, адже дитина народжується з плоскою стопою, що є нормою. Навіть коли малюк починає ходити, він спирається на пальчики і не встає на повну стопу. Якщо ваша дитина пересувається таким чином до року або до півтора років - це не причина для занепокоєння, це абсолютно нормальна річ для дітей. Якщо ж дитина на другому році життя краще ходити на пальчиках вам необхідно все-таки звернутися до лікаря ортопеда.

Якими основними характеристиками повинна володіти дитяча лікувальна ортопедичне взуття Київ?

Перш ніж купити дитяче взуття, необхідно знати, що розвиток стопи вашої дитини протікає фізіологічно нормально, і якщо це так, то ви можете вибирати взуття в Києві профілактичного призначення. Отже, на що звертати свою увагу, коли ми бажаємо купити дитяче взуття правильну і корисну?

Вся дитяча лікувальна ортопедичне взуття профілактичного призначення обов'язково оснащена супінатором і жорстким задником. І щоб купити ортопедичну дитячу взуття необхідно пред'являти особливі вимоги до цих важливих її аксесуарам.

По-перше, купити таке взуття правильно - це означає, що супінатор повинен мати «опуклу», об'ємну вставку, яка виконує функцію підтримання нижнього зводу стопи. По-друге, вона повинна має кілька жорсткий задник, трохи щільніше, ніж верхні і бічні частинами самого взуття.

Безумовно, сьогодні досить популярна і ортопедичне взуття на замовлення, яка може задовольнити всі вимоги і батьків, і малюка. До того ж, ортопедичне взуття на замовлення - це і стильно.

Нехай ваші дітки будуть здорові!

Інший часто зустрічається дефект, поширений серед немовлят - це криві ніжки. Так як дитина в утробі матері знаходиться в певному положенні, то його ніжки можуть бути трохи кривуватий. Це явище, як правило, зникає, після певного віку, коли дитина починає регулярно ходити і ніжки стають сильнішими і стають рівними.

Нарешті, немовлята можуть мати «клишоногість», коли стопи спрямовані всередину. Ще одна проблема - це плоскостопість, як уже говорилося, всі дітки народжуються з плоскою стопою, але зверніть увагу на наступні симптоми, які можуть означати, що плоскостопість вашого немовляти стає проблемою:

1. Ваша дитина старше 15-ти місяців і ще не почав ходити.

2. Ваша дитина в 12 місяців ходить, але все-таки віддає перевагу повзання.

3. Дитина в віці від 2 до 4 років при ходьбі скаржиться на біль в ногах.

4. Знос взуття дитини нерівномірний.

5. Арка стопи торкається землі, щиколотки збільшені або коліна стикаються.

Якщо ви помітили що-небудь з перерахованого вище, обов'язково відвідайте ортопеда або хірурга-ортопеда. Тільки фахівець може дати детальну консультацію з приводу зростання дитини, розвитку його ніжок і скелета взагалі, розповість, що є нормою, а що потребує лікування. Іноді, у важких випадках розглядається хірургічне втручання, але це відбувається рідко. На перших роках життя прості процедури ідеально допоможуть вашій дитині. Швидше за все, лікар запропонує масаж, ЛФК, плавання.

І природно, треба придбати спеціальне ортопедичне взуття для дитини, що допоможе позбутися від дитячих проблем з ногами. Як правило для ортопедії, вона виконана зі шкіри, на товстій, без нахилу, підошві.

Критерії дитячого ортопедичного взуття:

Як правильно вибрати взуття для вашого малюка, щоб вона мала ортопедичні характеристики. На що необхідно звертати увагу в першу чергу.

1.Кращий вибирати з високим верхом, для підтримки щиколотки. П'ятка і гомілковостопний суглоб фіксуються за допомогою шнурків, ременів або якісних липучок. Підйом і ширина повинні бути регульованими - необхідно, щоб дитина відчувала себе комфортно. Стопи не стискається і не «гуляє» вільно.

2. Бажано придбати туфельки або черевички з високим і жорстким задником, щоб уникнути викривлення гомілковостопного суглоба.

3. Ортопедичне взуття повинна бути виготовлена ​​з перфорованої шкіри, таким чином, ніжки дитини не будуть потіти.

4. Ортопедичні підошви обов'язково повинні бути толстиміі жорсткими. Це додасть стійкості при ходьбі.

5. Необхідно вибирати жорстку передню частину, щоб дитина не спотикався.

6. Якщо ви віддаєте перевагу кросівки для свого малюка, то обов'язково вибирайте якісні, бажано спеціальні, ортопедичні від провідних виробників, на яких зазначено, що вони призначені для дітей з проблемами ніг. Але, і такі кросівки можна носити, максимум, 2-3 години.

7. Не дуже довіряйте продавцям, які кажуть, що куплена в їхньому магазині, є ортопедичної. Звичайний продавець, не лікар, і він не може дати вам правильну консультацію. Якісна ортопедична - робиться на замовлення. При цьому ціни можуть бути трохи вище.