Про нас

Наш інтернет-магазин "ОРТОМАГ" є офіційним і ексклюзивним представником в Україні широко відомого виробника ортопедичного взуття - Sursil Ortho. НДІ "Sursil Ortho" був заснований в 2004 році і весь цей час успішно працює для удосконалення моделей ортопедичного взуття для дітей і дорослих. Компанія Sursil Ortho спеціалізується на оперативному і консервативному лікуванні захворювань стопи. Крім виробництва, Sursil Ortho приділяє особливе значення науковим дослідженням в сфері ортопедії та травматології. Компанія Sursil Ortho тісно співпрацює з провідними фахівцями з Франції, США, Ізраїлю для підтримки найвищих стандартів профілактики і лікування, прийнятих у світовій практиці.

 

Інтернет-магазин "Ортомаг" пропонує нашим клієнтам найбільш якісне і ефективне ортопедичне взуття!

На нашому сайті ви знайдете широкий асортимент профілактичного і лікувального взуття для дітей і дорослих. Також у нас постійно поповнюється модельний ряд і представлені сезонні моделі.

фото семінару Sursil Ortho

Процес виробництва ортопедичного взуття - захоплюючий і складний, що вимагає висококваліфікованих працівників і сучасного обладнання. Багато моделей виготовляються в єдиному екземплярі за індивідуальним замовленням.

 

 

У нашому інтернет-магазині вас чекає літня, зимова і демісезонна колекція взуття для дітей і підлітків, показана для профілактики і лікування проблем стопи. Також на нашому сайті представлені ортопедичні устілки і масажні килимки.

КАТАЛОГ ортопедичного взуття:

  • Профілактичне взуття
  • Босоніжки ортопедичні
  • Чобітки ортопедичні
  • Антіварусне взуття
  • Взуття для дітей з ДЦП
  • Терапевтичне взуття
  • Ортопедичні товари (устілки, килимки тощо.)

Широкий розмірний ряд, повноцінна фотогалерея кожної моделі, детальний опис допоможуть вам зробити правильний вибір. Ми дуже стараємося, щоб наша взуття не тільки вирішувала функціональні медичні завдання, але також було красивим, стильним і модним. Це важливо!