Дитяче ортопедичне взуття - правила вибору

З першими кроками дитини ми замислюємося про те, чи правильно формується його стопа, якою буде хода дитини, як придбати не лише гарне, а й правильне взуття, що не створює навантаження на розвиток хребта.

Дитяче ортопедичне взуття -  ідеально підійде для такого випадку. Сучасне взуття для дитини - це неймовірно красиво, стильно, максимально комфортно і, що важливо, таке взуття може використовуватися навіть для лікування важких захворювань стопи.

Молоді батьки часто задають питання: як вибрати правильне взуття, чи потрібна їх дитині ортопедичне взуття, на чому варто акцентувати свою увагу.

Як би це не звучало банально, але, перш за все, необхідно знати, з якою метою вашій дитині необхідне ортопедичне взуття. Зрозуміло, щоб ходити в ньому і щоб хода була правильною. Але продавець ортопедичного взуття може запитати: керуєтеся ви рекомендацією лікаря або своїм здоровим глуздом.

Такі питання лунають тому, що ринок правильного взуття - величезний. Це сандалі, босоніжки, туфлі, черевики, це і взуття для дітей з ДЦП. До того ж ортопедичне взуття ще ділиться на категорії за своїм функціональним призначенням: лікувальна, профілактична та антиварусная. Пробуємо розібратися.

Лікувальне ортопедичне взуття

Багато виробників по-різному реалізовують необхідні вимоги до такого виду взуття. Наприклад, висота сандалі може бути різною. Але незалежно від того, закритий мис взуття або відритий, ніжка повинна бути добре зафіксована, моделі оснащені для цього трьома липучками. Лікувальне ортопедичне взуття для дитини має жорсткі бічні частини і п'ятою з термопласту, спеціального матеріалу, який не втрачає форму і не деформується при ходьбі. Ця категорія взуття, як правило, має спеціальну устілку-супінатор або така відсутня, щоб кожен міг купити ту, яку порекомендував лікар.

Характерною особливістю лікувальної ортопедичного взуття є скошений каблук Томаса, подовжений з внутрішньої сторони, він не дозволяє ніжці "провалюватися" всередину. Носити лікувальні взуття не слід протягом цілого дня, обмежте час до 40 хвилин в день, лише поступово збільшуючи час носіння взуття до повного дня.

Профілактичне ортопедичне взуття

Таке взуття можна носити абсолютно всім дітям, призначення лікаря тут не потрібно. Воно захищає ніжку від вивихів, травм, забиття, так як має тверду п'яту; сприяє правильному формуванню і зростанню стопи дитини; добре тримає ніжку, не дає їй деформуватися, завдяки чому можна уникнути різних проблем зі здоров'ям у майбутньому.

Антиварусне ортопедичне взуття

Купується тільки за призначенням лікаря для лікування клишоногості. Це взуття без супінатора, каблук подовжений з зовнішньої сторони. Якщо подивитися на таке взуття, то здається, що ліву і праву туфлю поміняли місцями.

Все ортопедичне взуття для дітей потрібне з метою здорового формування стопи і запобігання можливих порушень. Таке взуття лікарі-ортопеди рекомендують носити абсолютно всім дітям, адже правильно підібране взуття - це одна з головних складових розвитку дитини.

Ми в свою чергу пропонуємо вам краще дитяче ортопедичне взуття, представлене на вітчизняному ринку, по самій вигідній ціні.